Strona główna > Sprzęt projekcyjny > Oprogramowanie do tablic interaktywnych > Oprogramowanie do tablic interaktywnych dla klas 4-6 muzyka.
Program komputerowy składający się z kilkudziesięciu plansz interaktywnych. Zawarte w nim treści edukacyjne zostały przygotowane zgodnie z podstawą programową do nauczania muzyki w klasach IV-VI szkoły podstawowej.
Plansze interaktywne 2.0 – szkoła podstawowa – MUZYKA to program komputerowy składający się z kilkudziesięciu plansz interaktywnych. Zawarte w nim treści edukacyjne zostały przygotowane zgodnie z podstawą programową do nauczania MUZYKI w klasach IV-VI szkoły podstawowej.
Zakres materiału podzielono na następujące działy: Pojęcia muzyczne, Epoki muzyczne, Instrumenty muzyczne, Ruch przy muzyce, Interpretacja muzyki, Kompozytorzy.
Plansze składają się z animacji, dźwiękowych komentarzy oraz z testów. Towarzyszą im także dodatkowe narzędzia multimedialne. Dopisywanie komentarzy, możliwość podkreślania wybranych treści oraz zaznaczania lub zakrywania dowolnych elementów znajdujących się na planszy, umożliwia nauczycielowi przeprowadzenie ciekawej i interaktywnej lekcji. Do pakietu dołączony jest opis poszczególnych tematów lekcji, przy których plansza może stanowić pomoc dla nauczyciela. Narzędzie testowe, zawiera około 150 pytań jednokrotnego wyboru i pozwala na jednoczesne rozwiązywanie testu przez całą klasę.
Program jest przeznaczony przede wszystkim do użytku w szkole, gdzie może stanowić ciekawą pomoc dydaktyczną dla nauczycieli do przeprowadzenia zajęć lekcyjnych.
Zalecane jest wyświetlanie zawartości plansz przy wykorzystaniu projektora multimedialnego oraz tablicy interaktywnej.
Wymagania systemowe:
* Procesor Pentium III, 1,4 GHz lub lepszy
* 512 MB RAM (zalecane 1 GB)
* karta graficzna rozdzielczość minimalna 800 x 600
* karta dźwiękowa zgodna z soundblaster
* system operacyjny Win 2000/XP/Vista/Windows 7
* 300 MB wolnego miejsca na dysku
* CD-ROMx32
Licencja jednostanowiskowa
| Powierzchnia kinowa Cinema Screen 1600x690 cm | Cena brutto: 24600.00 PLN |
| Flipchart 2x3 Eurochart Red - RED Series | Cena brutto: 399.00 PLN |
| Niszczarka dokumentów HSM FA 500.2 ścinki 7,5x40-80 mm | Cena brutto: 84612.00 PLN |
| Ekran ramowy Projecta Fast-Fold Deluxe 244x183 cm | Cena brutto: 5090.00 PLN |
| Projektor BenQ MX750 | Cena brutto: 2975.00 PLN |

» Regulamin
» Warunki zamówienia
» Dostawa i koszty transportu
» Postępowanie reklamacyjne
» Polityka prywatności
» Ochrona praw autorskich
» Praca w Hardwax
